Najvzácnejšie v živote nie sú veci, ale chvíle.
(A. Buchwald)

Spoločnosť Glory Days je tu na to, aby Vám pomohla pochopiť dôležitosť tohto posolstva. Sme mladá flexibilná spoločnosť, ktorá Vám podá pomocnú ruku pri organizácii Vašich výnimočných dní. Poskytneme Vám komplexné služby pri príprave svadieb, plesov, osláv narodenín, krstov, rozlúčok so slobodou a ďalších spoločenských podujatí.

Budeme Vašou „najlepšou kamarátkou“, ktorá sa postará o to, aby sa z Vášho výnimočného dňa nestal deň plný stresu a chaosu. Sme pripravení pomôcť Vám kreatívne dotvoriť každú Vašu myšlienku, či nápad. Neodmysliteľnou súčasťou každej udalosti je nepochybne slávnostná výzdoba, ktorú zabezpečujeme prostredníctvom našich šikovných pracovníkov, ktorí Vám radi pomôžu, či už pri výbere dekorácií alebo celkového farebného zladenia.

V prípade špecifickej udalosti akou je svadba, zabezpečujeme novomanželom výrobu svadobných šiat a obleku na mieru. „Drobnosti“ ako hudba, fotograf, kameraman, poháre, kvety, šatky na čepčenie, podväzky a mnohé iné sú samozrejmosťou.

Na tento výnimočný deň Vám radi ponúkneme náš rozprávkový svadobný koč, na ktorom je možné doviezť sa až na miesto, kde si poviete svoje „áno“. Pokiaľ sa rozhodnete povedať toto „áno“ kdekoľvek v zahraničí, sme tu na to, aby sme všetky potrebné náležitosti s tým súvisiace, vybavili za Vás.

Uvedomujeme si, že človek v živote neprežíva len „príjemné a krásne“ chvíle. Smutnou súčasťou nášho života je odchod blízkej osoby na druhý svet. Nakoľko Vám chceme poskytnúť služby v každej oblasti, aj v prípade rozlúčky so zosnulým (kar), zabezpečujeme decentné stolovanie.